Švytintis įdegis tik per kelias sekundes!

Purškiamas įdegis That‘so Sun Makeup sukuria natūralaus įdegio efektą vos per kelias sekundes! Purškiamas įdegis – nepakeičiama priemonė, jei norite atrodyti kerinčiai. Taip pat tai puiki alternatyva, jei negalite degintis saulėje ar naudotis soliariumais.

  • Patogu kiekvieną dieną!
  • Stilinga švenčių metu!
  • Tobula vakarui!
  • Nepakeičiama nuotakoms!

That‘so Sun Makeup ON-THE-GO su bronzinėmis medžiagomis – Dark

Tamsios spalvos purškiamas įdegis. Suteikia iš karto matomą įdegio spalvą, kuri galutinai išryškėja per kelias valandas ir išlieka 2-3 dienas.

 

That‘so Sun Makeup ON-THE-GO be bronzinių medžiagų – Clear

Bespalvis purškiamas įdegis. Suteikia palaipsniui ryškėjančią įdegio spalvą, kuri galutinai susiformuoja per kelias valandas ir išlieka 2-3 dienas. Ypač tinka dėvint šviesius drabužius.

Naudojimas: priemonė skirta veidui, kaklui bei dekoltė zonai. Purkškite ant švarios odos. Laikykite priemonę 20 cm atstumu nuo purškiamos kūno vietos, purkškite lengvais judesiais, tolygiai paskirstykite rankomis.
Kad išvengtumėte purškimo metu ant aplinkinių paviršių krentančios losjono dulksnos, galite losjoną purkšti tiesiai į delnus ir tolygiais judesiais paskirstyti ant kūno.
Kol įdegis galutinai susiformuos, venkite kontakto su vandeniu.

 

That‘so Sun Makeup GLAM LEGS

Su bronzinėmis medžiagomis – Dark
Visada įdegusios kojos! Tamsios spalvos losjonas kojoms suteikia iš karto matomą įdegio spalvą ir vasarišką spindesį, išlieka 2-3 dienas. Tepamas tolygiai ir lengvai pasiskirsto, nusiplauna nepalikdamas dėmių. Tepant losjoną rekomenduojame mūvėti pirštines, kad išvengtumėte „įdegusių delnų“ efekto.

 

Atmintinė klientui
PASIRUOŠIMAS. Prieš purškiamo įdegio procedūrą rekomenduojama atlikti kūno šveitimo, depiliacijos ar skutimo procedūras. Procedūros dieną nenaudokite jokių odą drėkinančių priemonių. Prieš purškiamo įdegio procedūrą nesinaudokite kūno dezodorantais ar kvepalais, kad jie nesureaguotų su purškiamo įdegio losjono medžiagomis. Prieš procedūrą veidui ir dekoltė nusivalykite makiažą su specialiu That‘so READY-TO-TAN makiažo valikliu. Šios priemonės PH subalansuotas geriausiems purškiamo įdegio rezultatams pasiekti. Prieš ir po procedūros patepkite rankas, kulnų, kelių bei alkūnių odą studijoje esančiu kremu That‘so PERFECTION HYDRA PROJECT. Procedūrą rekomenduojame atlikti pirmoje dienos pusėje, kad vakare prausiantis nusiplautumėte įdegio makiažo perteklių, o susiformavęs įdegis išliktų. Purškiamo įdegio procedūrą rekomenduojame atlikti jau turint bazinį įdegį.

PASIRUOŠIMAS
1. Prieš purškiamo įdegio procedūrą rekomenduojama atlikti kūno šveitimo, depiliacijos ar skutimo procedūras.
2. Procedūros dieną nenaudokite jokių odą drėkinančių priemonių
3. Prieš purškiamo įdegio procedūrą nesinaudokite kūno dezodorantais ar kvepalais, kad jie nesureaguotų su purškiamo įdegio losjono medžiagomis.
4. Prieš procedūrą veidui ir dekoltė nusivalykite makiažą su specialiu That‘so READY-TO-TAN makiažo valikliu. Šios priemonės PH subalansuotas geriausiems purškiamo įdegio rezultatams pasiekti.
5. Prieš ir po procedūros patepkite rankas, kulnų, kelių bei alkūnių odą studijoje esančiu kremu That‘so PERFECTION HYDRA PROJECT.
6. Procedūrą rekomenduojame atlikti pirmoje dienos pusėje, kad vakare prausiantis nusiplautumėte įdegio makiažo perteklių, o susiformavęs įdegis išliktų.
7. Purškiamo įdegio procedūrą rekomenduojame atlikti jau turint bazinį įdegį.

APRANGA
1. Purškiant visą kūną galima vilkėti tamsios spalvos bikinį.
2. Procedūros dieną rekomenduojama vilkėti tamsius drabužius. Ant šviesių drabužių gali likti losjono žymių.
3. Iš natūralaus pluošto audinių įdegio losjonas pašalinamas lengvai. Iš sintetinių audinių įdegio losjonas pašalinamas sunkiau.

ĮDEGIO SUSIFORMAVIMAS
1. Pagrindinė įdegio spalva išryškėja per 3-4 valandas, galutinai įdegis susiformuoja per 12 valandų.
2. Kol galutinai susiformuos spalva, rekomenduojama vengti vandens procedūrų, nesimankštinti.
3. Maudantis įdegio perteklius nusiplaus, o susiformavęs įdegis išliks.

ĮDEGIO PALAIKYMAS
1. Purškiamas įdegis išlieka iki 5 dienų, priklausomai nuo odos tipo, jos paruošimo ir vandens procedūrų dažnumo.
2. Jei norite palaikyti spalvos intensyvumą, naudokite That‘so Sun Makeup ON-THE-GO įdegio makiažą, skirtą įdegio palaikymui namuose.
3. Rekomenduojama procedūrą kartoti reguliariai, tai padės Jums išlaikyti nepriekaištingą įdegį ištisus metus.
4. Geriausi deginimosi rezultatai gaunami, kai derinamas purškiamas ir natūralus įdegis.

KONTRAINDIKACIJOS
1. Purškiamas įdegis nerekomenduojamas žmonėms, sergantiems psoriaze (žvyneline), egzema, turintiems žaizdų ar nubrozdinimų.
2. Purškiamas įdegis nerekomenduojamas moterims per pirmuosius tris nėštumo mėnesius, kol kinta jų odos melaninas.

Autospray – automatinė purškiamo įdegio kabina, skirta viso kūno įdegiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *