Liposolution

VibroRollage™ ir Liposolution liekninamieji kūno kremai yra išskirtinės, stiprios koncentracijos priemonės, padedančios pagerinti celiulito pažeistos odos išvaizdą, maksimaliai sustangrinti odą ir sumažinti kūno apimtis.

Produktai turi mediciniškai grįstą, aktyvią sudėtį bei labai didelį aktyvių sudedamųjų dalių procentą ir yra skirti jau esant poreikiui tvarkyti problemą.

Dėl didelės aktyvių sudedamųjų dalių koncentracijos šis naujasis Cryo-gel stulbinamai tonizuoja ir pagerina odos išvaizdą jau po pirmo panaudojimo.

Produktas veikia per keturis aspektus :
– Gerina limfodrenažą
– Skatina mikrocirkuliaciją
– Skaido riebalus
– Tonizuoja

Kompleksinė sudėtis tirpdo riebalų sankaupas ir mažina celiulito požymius.
Į specialios formulės sudėtį įeina šios veikliosios medžiagos:
– Guarana: stimuliuoja adrenalino išsiskyrimą ir priverčia jį ilgiau išsilaikyti organizme. Adrenalinas padeda pašalinti riebaluose besikaupiančius lipidus.
– Papaja: pasižymi eksfoliacinėmis ir maitinančiomis savybėmis – gaivina ir veikia priešuždegimiškai.
– Kakava: stimuliuoja riebalinius audinius ir sustiprina termogenezę (medžiagų apykaitą). Tai padidina šilumos suvartojimą ir skatina riebalų masės mažėjimą.
– Kofeinas: varo iš organizmo užsistovėjusius skysčius (mažina pabrinkimą). Jam būdinga savybė sutraukti riebalines rūgštis ir sutelkti jas riebaliniuose audiniuose (skaido riebalus).
– Sojos lecitinas: dėl vieno ypatingo komponento – phosphatidilcoline – poveikio jis padeda šalinti iš organizmo riebalus ir paversti juos energija.

Sudėtyje esantys „priešingi“ komponentai, Capsicum (Čili pipirai) ir Mentolis sąlygoja dvejopą poveikį, kuris stipriai suaktyvina išorinę mikrocirkuliaciją.
Veikiant šiems dviems komponentams (Čili pipirai – karštis, Mentolis – šaltis) sukeliamas terminis šokas – Cryo-action – tai „sistema“, sukurta siekiant suaktyvinti mikrocirkuliaciją, tuo pačiu teikianti naudą visam jungiamajam audiniui.
Kremo formulė užtikrina aktyvių sudedamųjų dalelių įsiskverbimą į audinius.

Maksimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojama naudoti kartu su Proellixe Vibration™ treniruokliu, kurio veikimo principas – vibracija. Kremo formulė, derinama su vibracija, sustiprina įrenginio liekninančių ir anticeliulitinių programų poveikį ir rezultatus.

Kūno kremą rekomenduojama naudoti kiekvieną vakarą ir prieš kiekvieną Proellixe Vibration procedūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *