Gyvatukai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Gyvatukai – vienas iš pagrindinių vonios kambario akcentų, ne tik padėsiančių palaikyti reikiamą temperatūrą, bet ir atliksiančių džiovyklės funkciją bei papuošiančių šią patalpą. Užsukę į bet kurią santechnikos prekių parduotuvę, galite rasti didelį jų pasirinkimą, todėl nieko keista, kad šis procesas gali pareikalauti šiek tiek laiko. Kad jo reikėtų kuo mažiau, susipažinkite su šiais patarimais – tinkamą gyvatuką surasite kur kas lengviau.

Gyvatukų tipas yra vienas iš tų akcentų, į kurį svarbu atkreipti dėmesį. Verta atminti, kad gyvatukas gali būti kombinuotas, jungiamas prie šildymo sistemos arba elektrinis. Tokį gaminį galima prijungti prie šildymo sistemos su įmontuotu elektriniu tenu, tačiau galimas ir kitas variantas – elektrinis gyvatukas. Kiekvienas iš šių gaminių pasižymi tam tikromis ypatybėmis, todėl prieš pirkdami, būtinai pasikonsultuokite su specialistais: jie įvertins jūsų namų ūkio poreikius bei pasiūlys labiausiai tinkantį.

Dydis – ar viena svarbi detalė, apie kuri svarbu pagalvoti iš anksto. Kokio dydžio gyvatukas yra reikalingas jūsų namams? Tai įvertinti nesunku, kuo didesnis yra vonios kambario plotas, tuo didesnį gyvatuką verta rinktis. Beje, jei jį ruošiatės naudoti ir kaip džiovyklę, tokiu atveju, belieka tik priminti, kad ant didelio gyvatuko tilps daugiau rankšluosčių ar skalbinių.

Negali būti pamirštas ir šios prekės dizainas. atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu prekybos vietose yra daug ir įvairių dizainų gyvatukų, o kai kuriems iš jų dizainus kuria puikiai visame pasaulyje žinomi interjero specialistai, belieka tik  pridurti, kad išskirtinio, stilingo ar įmantraus dizaino gyvatukai gali tapti vienu dekoratyviausių jūsų vonios kambario akcentų.

Pats metas aptarti ir dar vieną detalę, apie kurią, siekdami paprastesnių bei greitesnių paieškų, taip pat turėsite pagalvoti iš anksto. Tai – gyvatukų forma. Kokios formos gyvatukas labiausiai tiktų jūsų vonios kambariui?

Nepamirškite ir spalvos. Ji – taip pat svarbi, kadangi tinkamai parinktos spalvos gyvatukas taps išskirtiniu jūsų vonios kambario akcentu. Na, o, jei siekiate harmoningo vaizdo, tokiu atveju verta rinktis tokios spalvos gyvatuką, kuris savo spalva derėtų prie daugumos vonios kambaryje esančių baldų ar įrengimų.

Na, o, jei vis dar svarstote, ar gyvatuką yra apskritai verta įsigyti, tokiu atveju, atsakymas yra vienareikšmis – ši prekė tikrai reikalinga. Tik įsigijus ir sumontavus gyvatuką vonios kambaryje, galėsite užtikrinti komfortą bei puikų vonios kambario vaizdą. Na, o pasinaudoję šiais patarimais, būsite tikri, kad gyvatuko paieškos netruks ilgai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *